Вантажна шина Windforce WD2020 235/75 R17.5 132M
Виберіть розмір вантажної шини
Windforce WD2020 235/75 R17.5 132M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Windforce 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Windforce.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Windforce WD2020 235/75 R17.5 132M
Усі ціни 21 →Windforce WD2020 (ведуча вісь) 235/75 R17.5 132/130M | 6 144 грн. |
Windforce WD2020 (ведущая) 235/75 R17.5 132/130M PR16 | 4 695 грн. |
WindForce WD2020 (ведущая) (235/75R17.5 132M) | 6 187 грн. |
Windforce WD2020 (приводная) 235/75 R17.5 132/130M 16PR | 4 950 грн. |
WindForce WD2020 (Ведущая) (235/75R17.5 132/130M) | 5 494 грн. |
ще 16 пропозицій