Ксенон Winso Slim Ballast H4 5000K 35W Kit
Winso Slim Ballast H4 5000K 35W Kit |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Winso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Winso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Winso Slim Ballast H4 5000K 35W Kit
Усі ціни 6 →Автолампа WINSO H4 5000K, 85V, 35W P43t-38 (744500) 744500 | 1 420 грн. |
Комплект ксенону Winso H4 bi-xenon 5000K 35W KET 744500 | 1 264 грн. |
Автолампа Winso H4 5000K, 85V, 35W P43t-38 (744500) | 1 270 грн. |
WINSO Автолампа WINSO H4 5000K, 85V, 35W P43t-38 (744500) 744500 | 1 425 грн. |
Комплект біксенону Winso H4 bi-xenon 5000K 85V 35W KET 744500 | 1 516 грн. |
Автолампа Winso H4 5000K, 85V, 35W P43t-38 (744500) | 1 852 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →