Кавоварка WMF Lumero Portafilter espresso machine нержавіюча сталь (61.3020.1006)
Фото 13 |
WMF Lumero Portafilter espresso machine нержавіюча сталь |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WMF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WMF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WMF Lumero Portafilter espresso machine нержавіюча сталь
Усі ціни 11 →Ріжкова кавоварка WMF Lumero 04.1236.0011 (3200000446) Lumero 04.1236.0011 | 12 540 грн. |
WMF 04 1236 0011 | 9 780 грн. |
Еспрессо машина WMF LUMERO Espresso 0412360011 (04.1236.0011) | 10 999 грн. |
Рожковая кофеварка эспрессо WMF Lumero 04.1236.0011 (3200000446) | 10 339 грн. |
Рожкова кавоварка еспресо WMF Lumero 04.1236.0011 (3200000446) | 9 867 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →