Тример Einhell GC-ET 4530 Set (3402022)
Відео 6Фото 7 |
Легкий електричний тример з нижнім розташуванням двигуна і практичною телескопічною штангою. Виробником позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для використання в приватних домогосподарствах. Підійде для догляду за прибудинковою територією або невеликим садом. Працює набагато тихіше, ніж бензинові тримери. До переваг також можна віднести набагато менший рівень вібрацій і повна відсутність вихлопу.
Для живлення тримера Einhell GC-ET 4530 Set необхідно постійне кабельне підключення до побутової електромережі за допомогою подовжувача або кабельного барабана. Електродвигун потужністю 450 Вт приводить в обертання тримерну голівку з високоміцним поліамідним кордом (волосінню). Завдяки нижнім розташуванням двигуна, користувач має можливість без проблем налаштувати кут нахилу тримерною головки. Це допомагає косити траву біля вертикальних перешкод (стін, огорож, опор освітлення, бордюрів тощо). Ширина смуги косовиці складає 300 мм, що спрощує роботу при складній геометрії оброблюваного простору. Вага інструменту становить лише 2,64 кг, а розбірна штанга складається, спрощуючи транспортування і зберігання.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Купити Einhell GC-ET 4530 Set
Усі ціни 37 →Einhell Einhell GC-ET 4530 Set | 1 899 грн. |
Einhell GC-ET 4530 Set електричний садовий 3402022 | 1 842 грн. |
Тример Einhell GC-ET 4530 Set | 1 899 грн. |
Тример електричний Einhell Classic GC-ET 4530 Set (3402022) | 1 899 грн. |
Триммер Einhell GC-ET 4530 Set (3402022) | 1 899 грн. |
Поки працює, досить непогано. Непогано працює, двигун у хорошому стані, зроблений якісно. Не надійне кріплення двигуна, всього 2вініа, за наявності 4-х отворів. Зірвалося різьблення на гвинтах, замінити неможливо, котушка не знімна. Ремонтопридатність нульова. користуюся Einhell GC-ET 4530 Set більше року |
Не купуйте. Потужна. При поломці головки замінити неможливо, заміна тільки із заміною двигуна, а це 70% вартості нової. Викинуті гроші. Андрей: |
Ефективне та маневрене рішення для догляду за газоном
Електричний тример Einhell GC-ET 4530 Set потужністю 450 Вт ідеально підходить для підтримки порядку на маленьких та складних ділянках. Його компактні розміри та гнучкість уможливлюють акуратне стриження трави навколо перешкод, таких як дерева, чагарники та декоративні елементи ландшафту. Захисна скоба запобігає випадковому пошкодженню рослин, а унікальна можливість повороту косильної головки на 90° в обидві сторони дозволяє виконувати точну окантовку вздовж стежок та бордюрів.
Індивідуальне налаштування для комфорту користувача
Тример легко адаптується під фізичні особливості та переваги користувача завдяки регульованій D-подібній ручці та телескопічній штанзі. Це забезпечує зручність під час роботи людям будь-якого зростання та покращує доступ до важкодоступних місць, таких як підмостки або зони під чагарниками. Мінімальна вага інструменту (2.64 кг) робить його доступним для широкого кола користувачів, включаючи жінок, підлітків та людей похилого віку.
Особливості використання волосіні
Вибір волосіні для цього тримера вимагає уваги, оскільки підходить лише нейлоновий корд спеціального діаметру 1.4 мм. У комплекті надаються три котушки з ліскою, що забезпечують достатній запас для сезонних робіт на невеликих ділянках. Для додаткових потреб у волосіні можна звернутися до асортименту аксесуарів, що пропонуються Einhell, де завжди доступні котушки та витратні матеріали.