Роликові ковзани WORKER Lumine
Фото 6 |
WORKER Lumine |
|
Посилена склопластикова рама. Сталеві полозья. Зйомне гальмо на правому конику. Регулювання розміру в один дотик.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WORKER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WORKER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WORKER Lumine
Регульовані ковзани/ролики 2в1 WORKER Lumine - розмір XS (29-32) 4214-XS | 3 767 грн. |
Регульовані ковзани/ролики 2в1 WORKER Lumine - розмір M (37-40) 4214-M | 3 767 грн. |
Регульовані ковзани/ролики 2в1 WORKER Lumine - розмір L (40-43) 4214-L | 3 767 грн. |
Регульовані ковзани/ролики 2в1 WORKER Lumine - розмір S (33-36) 4214-S | 3 767 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →