Роликові ковзани Tempish Caliber
Tempish Caliber |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tempish 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tempish.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tempish Caliber
Усі ціни 64 →Роликовые коньки Tempish CALIBER/44 (1000004602/44) | 7 901 грн. |
Роликові ковзани Tempish CALIBER/44 (1000004602/44) | 7 901 грн. |
Tempish CALIBER 40 (1000004602/40) 1000004602/40 | 7 900 грн. |
Ролики Tempish CALIBER/40 (1000004602/40) 1000004602/40 | 7 900 грн. |
Роликовые коньки Tempish CALIBER-40 1000004602-40 | 7 900 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →