Стрем'янка Stark SALW403 Home 54 см (526130100)
Stark SALW403 Home 54 см75 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark SALW403 Home 54 см
Усі ціни 8 →Стремянка алюминиевая Stark SALW 403 HOME (526130100) | 1 250 грн. |
Драбина Stark SALW 403 HOME (526130100) | 1 514 грн. |
Лестница STARK SALW 403 HOME (526130100) 526130100 | 1 245 грн. |
Драбина Stark SALW 403 HOME (526130100) 526130100 | 1 250 грн. |
Stark Драбина Stark SALW 403 HOME (526130100) 526130100 | 1 250 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Stark SALW403 Home
Ціни на Stark SALW403 Home |
---|---|---|---|---|
Stark SALW403 Home 54 см | від 1 245 грн. | 8 пропозицій | ||
Stark SALW404 Home 75 см | від 1 550 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →