Powerbank Wozinsky Bipow 30000 (WPB-001BK)
Фото 3 |
Wozinsky Bipow 30000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wozinsky 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wozinsky.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wozinsky Bipow 30000
Усі ціни 14 →Універсальна мобільна батарея Wozinsky WPB-001BK Bipow 30000mAh Black (WPB | 2 180 грн. |
УМБ Wozinsky wpb-001bk Bipow 30000mAh Black (wpb-001bk/28829) | 2 064 грн. |
Зовнішній акумулятор (павербанк) Wozinsky 20W 30000mAh WPB-001BK Black | 749 грн. |
Универсальная мобильная батарея Wozinsky WPB-001BK Bipow 30000mAh Black (W | 2 007 грн. |
Wozinsky WPB-001BK 15W WPB-001BK/28829 | 849 грн. |
ще 9 пропозицій
Гарний повербанк для освітлення чи зарядки, фонаріка краще купити якусь другу модель Швидкість заряджання приладу Довго заряджається
Погана пропасть у комплекті Довго заряджає телефон |
Доброго дня! Не раджу купувати даний повір, там як мінімум не заявлена ємність даного девайсу десь + - 15 000 з "написаних" 30 000 вистачає 3 рази зарядити мобільний пристрій (xiaomi redmi note 9 pro) Живити роутер та модем
Можна заряджати кабелем: мікро юсб, тайп с та кабелем лайтнінг. Вище все описано
Є проблеми з дисплеєм вдень його не видно Гріються порти Заряджається довго, близько 8 годин Кабель який йшов у комплекті зіпсувався за 2 дні Не заявлена ємність Viktor Voinov: користуюся Wozinsky Bipow 30000 більше року |
Додати відгук