Powerbank Voltronic Power YM-638CX
Фото 12 |
Voltronic Power YM-638CX |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Voltronic Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Voltronic Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Voltronic Power YM-638CX
Powerbank Voltronic YM-638CX 60000mAh Solar 28187 | 2 690 грн. |
Power bank YM-638CX 60000mAh Solar,flashlight,Input:5V / 2.1A(MicroUSB, Ty | 1 718 грн. |
Voltronic Solar 60000mAh 10W Black (YM-638CX) 28187 | 1 749 грн. |
Power bank YM-638CX 60000mAh Solar,flashlight,Input:5V/2.1A(MicroUSB, Type | 1 744 грн. |
Модификації Voltronic Power YM-638CX
Ціни на Voltronic Power YM-638CX |
---|---|---|---|---|
Voltronic Power YM-635CX | від 1 340 грн. | 1 пропозиція | ||
Voltronic Power YM-636CX | від 1 045 грн. | 4 пропозиції | ||
Voltronic Power YM-638CX | від 1 718 грн. | 4 пропозиції |