Настінне кріплення X-Digital PLB114S
X-Digital PLB114S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог X-Digital 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі X-Digital.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити X-Digital PLB114S
Кронштейн для ТБ X-DIGITAL PLB114S Black | 992 грн. |
Кронштейн для ТВ X-DIGITAL PLB114S Black | 976 грн. |
Настінне кріплення фіксоване X-Digital PLB114S 26-55" | 349 грн. |
Кріплення настінний X-DigiTAL PLB114S чорний | 1 146 грн. |
Додаткові функції і можливості підставок і кріплень X-Digital PLB114S:
- Водяний рівень
РекомендуємоПорівняти в таблиці →