Зварювальна маска-хамелеон X-Treme WH-950 (97730)
X-Treme WH-950 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог X-Treme 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі X-Treme.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити X-Treme WH-950
Усі ціни 7 →Маска сварщика хамелеон X-Treme WH-950 (97729) | 482 грн. |
Зварювальна маска хамелеон X-Treme WH-950 97729 | 465 грн. |
Зварювальна маска X-TREME WH-950 хамелеон (97729) | 478 грн. |
Маска зварювальника хамелеон X-Treme WH-950 (BP97729) | 789 грн. |
Зварювальна маска хамелеон X-Treme WH-950 | 549 грн. |
Зварювальна маска Хамелеон WH-950 X-Tream | 465 грн. |
Маска зварювальника X-TREME WH-950 (112834) | 445 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →