Рюкзак XD Design Bizz Business & Travel 25 л
Відео 1Фото 20 |
XD Design Bizz Business & Travel |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XD Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XD Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити XD Design Bizz Business & Travel 25 л
Усі ціни 15 →XD Design Bizz Backpack Anthracite (P705.932) | 8 860 грн. |
Рюкзак XD Design Bizz Backpack 18-25 л Anthracite P705.932 | 8 860 грн. |
XD Design Bizz Backpack Anthracite (P705.932) | 8 860 грн. |
Міський рюкзак XD Design Bizz Backpack 18-25л для ноутбука 16” Navy (P705. | 8 860 грн. |
Рюкзак для ноутбука XD Design Bizz Backpack Anthracite (P705.932) | 8 860 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
відмінна якість матеріалів, дуже-дуже продумана внутрішня система кріплень, організація.