ЦАП з підсилювачем xDuoo XA-10 (X11013)
Відео 16Фото 7 |
xDuoo XA-10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог xDuoo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі xDuoo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити xDuoo XA-10
Усі ціни 6 →xDuoo xDuoo XA-10 | 18 240 грн. |
ЦАП з підсилювачем для навушників xDuoo XA-10 | 18 240 грн. |
Підсилювач звуку Xduoo Xa-10 Dac/Amp Mqa 2Xak4493 Dsd512 Bt 4000Mw (XA10) | 21 894 грн. |
Xduoo Xa-10 Dac/Amp Mqa 2Xak4493 Dsd512 Bt 4000Mw (XA10) | 21 360 грн. |
Xduoo Xa-10 Dac/Amp Mqa 2Xak4493 Dsd512 Bt 4000Mw (XA10) | 21 894 грн. |
Xduoo Xa-10 Dac/Amp Mqa 2Xak4493 Dsd512 Bt 4000Mw (XA10) | 22 428 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →