Підлогомийна машина Xiaomi SWDK Handheld Electric Mop
Відео 5Фото 6 |
Xiaomi SWDK Handheld Electric Mop |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi SWDK Handheld Electric Mop
Усі ціни 11 →Інша техніка для прибирання Електрошвабри / натирач Xiaomi Swdk Handheld E | 5 072 грн. |
Електрошвабра / полотер Xiaomi SWDK Handheld Electric Mop (D260) D260 | 4 999 грн. |
Пилосос Xiaomi SWDK Handheld Electric Mop White (Р31115) | 5 556 грн. |
Пылесос Xiaomi SWDK Handheld Electric Mop White (Р31115) Р31115 | 5 250 грн. |
Пилосос Xiaomi SWDK Handheld Electric Mop White (Р31115) Р31115 | 5 499 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →