Підлогомийна машина Karcher BR 30/4 C
Відео 3Фото 6 |
Karcher BR 30/4 C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher BR 30/4 C
Усі ціни 32 →Підлогомиюча машина Karcher BR 30/4 C Adv (1.783-213.0) | 59 999 грн. |
KARCHER BR 30/4 C+MF ( 1.783-223.0 ) | 57 344 грн. |
Поломоечная машина Karcher BR 30/4 C (1.783-223.0) | 65 499 грн. |
Підлогомийна машина Karcher BR 30/4 C 1.783-223.0 | 70 500 грн. |
Karcher BR 30/4 C Adv (1.783-213.0) | 71 440 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель BR 30/4 C — базова комплектація
- Модель BR 30/4 C ADV — насадка для ручного прибирання
- Модель BR 30/4 C MF — додаткова щітка з мікроволокна для поліровки
РекомендуємоПорівняти в таблиці →