Підлогомийна машина Karcher BR 40/10 C
Відео 2Фото 6 |
Karcher BR 40/10 C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher BR 40/10 C
Усі ціни 14 →KARCHER BR 40/10 C Adv ( 1.783-311.0 ) | 104 359 грн. |
Поломоечная машина Karcher BR 40/10 C (1.783-311.0) | 119 199 грн. |
Підлогомийна машина Karcher BR 40/10 C 1.783-311.0 | 119 199 грн. |
Підлогомийна машина Karcher BR 40/10 C (2.3 кВт, 10 л) (1.783-311.0) 1.783 | 119 199 грн. |
Пилосос Karcher BR 40/10 C Adv 1.783-311.0 | 108 158 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості прибиральної машини Karcher BR 40/10 C:
- Об'єм потоку всмоктуваного повітря — 20 л/с
- Діаметр щітки — 9.6 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →