Пилосос для вікон Karcher WV 5 Plus
Відео 6Фото 5 |
Karcher WV 5 Plus |
|
Пульверизатор з мікрофіброю.
На відміну від моделі WV 5 Premium вузької всмоктувальної насадки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher WV 5 Plus
Усі ціни 13 →Пилосос Karcher WV 5 Plus Black Edition (1.633-467.0) WV 5 Plus Black Edit | 3 793 грн. |
Пилосос Karcher WV5 Plus N Eu (1.633-701.0) | 3 848 грн. |
Karcher WV 5 Plus Black Edition (1.633-467.0) | 2 970 грн. |
Віконний пилосос Karcher WV 5 Plus Black Edition (1.633-467.0) 1.633-467.0 | 3 299 грн. |
віконний пилосос Karcher WV 5 Premium (1.633-453.0) 1.633-453.0 | 3 404 грн. |
ще 8 пропозицій
Змінний акумулятор. Багата комплектація. Сам не миє. Рустик: користуюся Karcher WV 5 Plus більше року |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Вибрали Karcher WV 5 Plus, це надійно.
З цим помічником швидкість миття окон виросла. При чому якість виконаної роботи також зросла. За допомогою цього приладу вдалося відмити сатинове скло на міжкімнатних дверях, яке жирними руками загрязнили малі діти.
Головний плюс цієї моделі – змінний аккумулятор.