Xiaomi Mi Band 6
Відео 51Фото 16 |
Наступник Mi Band 5 зберіг розміри і дизайн попередньої моделі, але нарешті позбувся великих рамок навколо дисплея. Завдяки цьому розмір екрану збільшився на 50% — до 1.56 дюймів. Це сенсорна AMOLED панель з роздільною здатністю 486х152 пікселя і збільшеною яскравістю, на якій відображаються вхідні дзвінки, повідомлення та сповіщення. Корпус як і раніше має водозахист 5 ATM, а акумулятор ємністю 125 мАгод забезпечує до 14 днів автономної роботи в звичайному режимі.
Для зарядки більше не треба діставати капсулу з ремінця — гаджет заряджається за допомогою магнітного конектора. Xiaomi Mi Band 6 підтримує 30 спортивних режимів, причому 6 з них розпізнаються автоматично. Крім спорту, браслет також стежить за вашим самопочуттям і здоров'ям: визначає рівень насичення киснем крові, цілодобово вимірює частоту серцебиття, аналізує якість дихання, моніторить сон, контролює рівень стресу, допомагає стежити за індивідуальним жіночим циклом рахує кількість пройдених кроків і спалених калорій. Також присутня система оцінки стану здоров'я PAI.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Mi Band 6
Xiaomi Mi Smart Band 6 Black Mi Band 6 Black Global | 999 грн. |
Xiaomi Mi Smart Band 6 Black | 949 грн. |
Xiaomi Mi Band 6 Black (CN) 200087711 | 999 грн. |
3 2 11 9 |
Зручне користування, водонепроникний, протиударний, сенсорне управління. Для мого користування є деякі непотрібні функції, але думаю, що вони є лишніми. Андрій : користуюся Xiaomi Mi Band 6 більше року |
Хороші надійний браслет,користуюсь вже 1,5 року дуже задоволень. Екран, якість, батарея, функції, водонепроникність. Поки що нічого Mykola: користуюся Xiaomi Mi Band 6 більше року |
Користуюсь з року їхнього випуску. Досить непогані, компактні та легкі. Багато функціонал я вже не використовую. Тому батарея тримається досить довго. Усі навороти в них працюють погано та непотрібні Цінна, вага, зручність Ремінець та неточність функцій |
Так має бути, чи я чогось не розумію?
Дякую!
Модификації Xiaomi Mi Band 6
Ціни на Xiaomi Mi Band 6 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Mi Band 6 NFC | від 1 799 грн. | 1 пропозиція | ||
Xiaomi Mi Band 6 | від 949 грн. | 3 пропозиції |
( у мене це 1,5 тижні)
Це досить добре.
А головне те, що у моделі Mi Band 6 дуже зручне зарядне пристрій, не потрібно знімати ремінець, а воно автоматично приєднується за допомогою магніту
Є можливість поставити особисті шпалери на заставку екрану, зробити їх ще більш унікальними.
Зручне користування та управління музыки на телефоні через часи, що значно полегшує це робити на відстані, під час заняття спортом та активним відпочинком.
Головне для мене, це те, що є захист від води та протиударний корпус.