Фітнес браслет
Xiaomi Mi Smart Band 8 Active
Відео 2Фото 8 |
Xiaomi Mi Smart Band 8 Active
Дисплей:1.47 ", 320x172 пікс, IPS
Корпус:пластик, 50
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові, рівень стресу
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Mi Smart Band 8 Active
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Mi Smart Band 8 Active
Усі ціни 82 →Фітнес-браслет Mi Smart Band 8 Active Pink (BHR7420GL) | 999 грн. |
Фiтнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 8 Active Pink (BHR7420GL) BHR7420GL | 999 грн. |
Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 8 Active Black (BHR7422GL) | 1 074 грн. |
Фитнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 8 Active Pink (BHR7420GL) BHR7420GL | 939 грн. |
Фітнес-браслет Xiaomi Smart Band 8 Active Pink (BHR7420GL) | 889 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →