Xiaomi Mi Band 7 Pro
Відео 32Фото 9 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Mi Band 7 Pro
Усі ціни 96 →Фітнес-браслет Xiaomi Smart Band 7 Pro Black (BHR5970GL) | 1 599 грн. |
Фiтнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 7 Pro Global Black EU | 1 548 грн. |
Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 7 Pro White (BHR6077CN) | 1 556 грн. |
Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 7 Pro Black (CN) | 1 599 грн. |
Фитнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 7 Pro Global Black EU Smart Band 7 Pro | 1 613 грн. |
часи дуже круті рекомендую всі немає повного захисту від вологи але я все одно в ньому не купаюсь |
Не варто того, взагалі Новий вигляд (порівняно з іншими версіями мі бенд). Більш привабливий дизайн, якщо порівнювати, знову ж таки, з іншими мі бенд версіями. Досить тонкий та легкий Все інше. Які 12 днів, чи навіть тиждень автономності!? 2 дні максимум. Так, я увімкнув AoD, сон, пульс та кисень, але це все. Навіть авто тренування вимкнуло. Якщо відключати і та функції що я увімкнув - то який сенс взагалі від браслету.. коли брав (у мене Китай з NFC) мав надію, що хоч батарея довго тримати буде, бо свої ticwatch 3 pro lte запалили заряджати кожну ніч, фактично. Так ось. Ці я заряджаю раз на 2 дні. Не набагато краще. На тиждень (чого я хотів) не вистачає однозначно. Розбіжності в вимірюваннях є, але який девайс точніше – хз. Однак плавати в них також немає сенсу, бо режим із захистом у воді (блокування екрану) насправді тільки один – басейн із конкретною дистанцією. Тож на морірічці тупо не правильно рахує взагалі. Ivan Ivan: користуюся Xiaomi Mi Band 7 Pro кілька місяців |
Xiaomi Band 7 Pro — щось середнє між фітнес-браслетом та смартгодинником. Гаджет отримав прямокутну форму дисплея, модулі геопозиціювання та чип NFC в стандартній конфігурації.
AMOLED-панель
Циферблат пристрою представлений AMOLED-панеллю 1.64-дюймової розмірності по діагоналі з роздільною здатністю картинки 456х280 пікселів. Дисплей підтримує функцію Always On, поверх нього встановлено 2.5D-скло. У користувальницьке розпорядження люб'язно надані під дві сотні різних стилів оформлення циферблатів.
Супутникова навігація
В плані відстеження активностей Xiaomi Band 7 Pro має 117 спортивних режимів тренувань. Завдяки супутниковій системі навігації з підтримкою GPS, ГЛОНАСС, Galileo, Beidou і QZSS відстежувати тренування можна без сполучення зі смартфоном. Також модель реєструє число скорочень серцевого м'яза, стежить за якістю сну, тримає на контролі рівень стресу організму, визначає ступінь насичення крові киснем.
Тривала автономність
За автономне живлення фітнес-браслета відповідає вбудована акумуляторна батарея місткістю 235 мАгод. Пристрій пропрацює до 12 днів у звичайному режимі використання і близько 6 днів в інтенсивному режимі з активними тренуваннями. Окремим рядком в характеристиках моделі відзначають NFC-чип для інтеграції в системи безконтактних платежів.