Комплект відеоспостереження CoVi Security AHD-1D Kit
CoVi Security AHD-1D Kit
Тип комплекту:аналоговий
Накопичувач:слотів 1 шт
Камери:купольні 1 шт, фокусна 3.6 мм
Роздільна здатність запису:1280x720 пікс
Всі характеристики
Характеристики AHD-1D Kit
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CoVi Security 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CoVi Security.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CoVi Security AHD-1D Kit
Комплект AHD відеоспостереження на одну купольну камеру CoVi Security AHD- | 3 915 грн. |
Комплект AHD видеонаблюдения CoVi Security AHD-1D KIT | 3 234 грн. |
Комплект відеоспостереження CoVi Security ADH-1D KIT (9329) | 3 915 грн. |
Комплект видеонаблюдения CoVi Security ADH-1D KIT | 3 234 грн. |
Комплект відеоспостереження CoVi Security ADH-1D KIT + HDD500 (9345) | 5 000 грн. |
Модификації CoVi Security AHD-1D Kit
Ціни на CoVi Security AHD-1D Kit |
---|---|---|---|---|
CoVi Security AHD-1D Kit | від 3 234 грн. | 5 пропозицій | ||
CoVi Security AHD-2D Kit | від 4 465 грн. | 4 пропозиції | ||
CoVi Security AHD-3D Kit | від 5 800 грн. | 4 пропозиції | ||
CoVi Security AHD-4D Kit | від 4 929 грн. | 4 пропозиції | ||
CoVi Security AHD-6D Kit | від 8 533 грн. | 4 пропозиції | ||
CoVi Security AHD-8D Kit | від 10 581 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →