Зарядка для акумуляторної батарейки Xiaomi PB401 (PB401)
Фото 8 |
Xiaomi PB401 |
|
Зарядка тільки через USB порт.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi PB401
Усі ціни 14 →Зарядний пристрій Xiaomi ZMI Battery Charger для акумуляторів Zi5 AA / Zi7 | 459 грн. |
Xiaomi ZMI PB401 для акумуляторов Zi5 AA / Zi7 AAA micro USB | 469 грн. |
Зарядний пристрій Xiaomi ZMI AA/AAA (PB401) PB401 | 399 грн. |
Зарядное устройство для Xiaomi ZMI ZI5/ZI7 AA AAA Ni-MH USB Battery Charge | 449 грн. |
ZMI Зарядний пристрій ZI5 PB401 CG-00000003054 | 629 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →