Мультипіч Xiaomi Smart Air Fryer 6.5L
Відео 1Фото 21 |
Xiaomi Smart Air Fryer 6.5L |
|
Управління за допомогою мобільного додатку або через голосового асистента
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Smart Air Fryer 6.5L
Усі ціни 11 →Мультипіч (аерофритюрниця) Xiaomi Mi Smart Air Fryer 6.5L MAF10 Black | 5 999 грн. |
Фритюрниця Xiaomi Mi Smart Air Fryer 6.5L MAF10 Black | 4 739 грн. |
Мультипіч (аерофритюрниця) Xiaomi Mi Smart Air Fryer 6.5L MAF10 | 6 599 грн. |
Мультипіч Xiaomi Mi Smart Air Fryer 6.5L MAF10 Black | 5 280 грн. |
Мультипіч Xiaomi Mi Smart Air Fryer 6.5L MAF10 Black | 4 749 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості фритюрниці Xiaomi Smart Air Fryer 6.5L:
- Решітка для гриля