Машинка для видалення ковтунців Xiaomi Sothing Pudding Fabric Shaver (DSHJ-S-2002)
Фото 8 |
Xiaomi Sothing Pudding Fabric Shaver |
|
Зарядка від USB-кабелю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Sothing Pudding Fabric Shaver
Машинка для удаления катышков Sothing | 599 грн. |
Машинка для видалення катишків Xiaomi Sothing Linter Remover (DSHJ-S-2002) | 599 грн. |
Машинка для стрижки катишків Sothing White (6933172100992) | 599 грн. |
Машинка-тример для одягу Sothing Lint Fuzz DSHJ-S-2002 [103969] | 737 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →