Фільтр для акваріума Xilong XL-F080
Відео 4Фото 7 |
Xilong XL-F080 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xilong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xilong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xilong XL-F080
Усі ціни 6 →Фильтр внутренний Xilong XL-F080 в аквариум до 200 л, 800 л/ч | 310 грн. |
Фільтр внутрішній Xilong XL-F080 в акваріум до 200 л, 800 л/год | 310 грн. |
Фильтр внешний навесной Xilong XL-860, 450 л/ч, аэрлифтный фильтр | 365 грн. |
Внутрішній фільтр XiLong XL-F080 | 285 грн. |
Фільтр для акваріума Xilong XL-F080 до 100 л | 285 грн. |
Фільтр внутрішній Xilong XL-F080 до 100 л | 321 грн. |
Відеоогляди
Модификації Xilong XL-F080
Ціни на Xilong XL-F080 |
---|---|---|---|---|
Xilong XL-F080 | від 285 грн. | 6 пропозицій | ||
Xilong XL-F180 | від 368 грн. | 4 пропозиції | ||
Xilong XL-F280 | від 533 грн. | 4 пропозиції | ||
Xilong XL-F380 | від 568 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →