Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   XO

Зарядний пристрій XO CC61

Фото - Зарядний пристрій XO CC61
Фото 7
XO CC61
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
45 Вт
Потужність (на всі порти)
100 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
PPS, BC1.2
Функції та можливості
дисплей
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
73x45x30 мм
Вага
39 г
Дата додавання на E-Katalog
травень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити XO CC61

Усі ціни 11 →

XO Автомобільний адаптер для телефона XO CC61 Black 100W

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
389 грн.

XO CC61 100w PD/QC4.0 2xUSB-C/USB-A ports car charger black

Автомобільний зарядний пристрій XO CC61 100w PD/QC4.0 2xUSB-C/USB-A ports car charger black
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
426 грн.

Автомобільний зарядний пристрій XO CC61 Smart 100W/USB-A (30W) + Type-C (45W) + Lightning (25W) Silver (XO-CC61)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
649 грн.

Зарядний автомобільний XO CC61 output intelligent USB-A / Type-C / Lightning 100W швидка зарядка для Android/iPhone Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  X-mart З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
432 грн.

Автомобільний зарядний пристрій XO CC61 Smart USB/Type-C/Lightning 100W Сріблястий (XO-CC61)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Е-Комерс З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
499 грн.
ще 6 пропозицій