Навушники
XO EP72
Фото 4 |
XO EP72 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити XO EP72
Усі ціни 6 →XO EP72 Type-C Black (XO-EP72BK) EP72Type-CBlack(XO-EP72BK) | 149 грн. |
Навушники XO EP72 вакуумні провідні з мікрофоном Type-C Black (XO-EP72BK) | 149 грн. |
XO EP72 Type-C White (XO-EP72WH) EP72Type-CWhite(XO-EP72WH) | 149 грн. |
Навушники XO EP72 вакуумні провідні з мікрофоном Type-C White (XO-EP72WH) | 149 грн. |
Навушники EP72 вакуумні провідні з мікрофоном Type-C White | 149 грн. |
Навушники EP72 вакуумні провідні з мікрофоном Type-C Black | 149 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →