Чековий принтер Xprinter XP-Q260III USB, Serial, Ethernet (XP-Q260III)
Фото - Чековий принтер Xprinter XP-Q260III USB, Serial, Ethernet
Фото 5
Основне
Типнастільний (від мережі)
Друкчеки
Характеристики друку
Макс. роздільна здатність друку203 dpi
Швидкість друку260 мм/с
Підключення
USB
RS-232
RJ-11
LAN
Загальні характеристики
Габарити185x140x135 мм
Вага1.6 кг
Дата додавання на E-Katalogберезень 2026
Маркування виробника
XP-Q260III
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Усі ціни 6 →
X-PRINTER XP-Q260III
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
Принтер чеків X-PRINTER Xprinter XP-Q260III USB, RS232, Ethernet (XP-Q260III)
+ 158 балів ITbox, Тип друку - термодрук, максимальна швидкість друку - 260 мм/с, ширина витратного матеріалу - 80 мм / 57.5... щемм, інтерфейси - USB, Ethernet, RJ-11, RS-232, автообрізка чека - є
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
Тип друку - термодрук, максимальна швидкість друку - 260 мм/с, ширина витратного матеріалу - 80 мм / 57.5 мм, інтерфейси - US... щеB, Ethernet, RJ-11, RS-232, автообрізка чека - є
Brain.com.uaЗ нами 8 років
Чековий принтер Xprinter XP-Q260III, USB + COM + LAN, 80 мм
Чековий принтер Xprinter XP-Q260III: швидкість друку до 300 мм/с, ширина паперу 80 мм, інтерфейси USB, COM, LAN. Надійне ріше... щення для кас, магазинів, кафе та ресторанів.