Навушники
XTRIKE ME GH-904
Фото 3 |
XTRIKE ME GH-904 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XTRIKE ME 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XTRIKE ME.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити XTRIKE ME GH-904
Усі ціни 10 →Навушники XTRIKE ME GH-904 | 955 грн. |
Навушники XTRIKE ME Gaming RGB Backlight GH-904 | 7.1 / USB, 2м | black | 1 047 грн. |
Навушники XTRIKE ME GH-904 Black, Mini jack 3.5 мм + USB, накладні, з мікр | 1 282 грн. |
Геймерські навушники Xtrike Stereo Gaming GH-904 |7.1/USB| з мікрофоном | 890 грн. |
Навушники XTRIKE ME Gaming RGB Backlight GH-904 | 7.1 / USB, 2м | black | 788 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →