Електроакустична гітара Yamaha AC3R
Відео 3Фото 3 |
Yamaha AC3R
Тип:електроакустична
Розмір:4/4, гранд концерт
Дека:ялина
Бридж:чорне дерево
Нижня дека:палісандр
Гриф:червоне дерево, 20 ладів(у)
Обичайка:палісандр
Накладка грифа:чорне дерево
Всі характеристики
Характеристики AC3R
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yamaha 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yamaha.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yamaha AC3R
Усі ціни 10 →Электроакустическая гитара YAMAHA AC3R TBS ARE | 44 050 грн. |
Электроакустическая гитара YAMAHA AC3R ARE (Vintage Natural) | 44 046 грн. |
Електроакустична гітара Yamaha AC3R ARE TBS | 41 999 грн. |
Yamaha AC3R ARE Tobacco Brown Sunburst | 42 945 грн. |
Електроакустична гітара YAMAHA AC3R ARE (Tobacco Brown Sunburst) | 44 046 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →