Електроакустична гітара Yamaha FGX800C
Відео 29Фото 5 |
Yamaha FGX800C
Тип:електроакустична
Розмір:4/4, дредноут (вестерн)
Дека:ялина
Бридж:палісандр
Нижня дека:нато
Гриф:нато, 20 ладів(у)
Обичайка:нато
Накладка грифа:палісандр
Всі характеристики
Характеристики FGX800C
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yamaha 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yamaha.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yamaha FGX800C
Усі ціни 29 →Электроакустическая гитара Yamaha FGX800C (SB) | 18 340 грн. |
Електроакустична гітара Yamaha FGX800C (SB) | 18 294 грн. |
Электроакустическая гитара YAMAHA FGX800C BLK | 17 840 грн. |
Гітара Yamaha FGX800C BK | 23 288 грн. |
Электроакустическая гитара Yamaha FGX800C (BL) | 17 838 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →