Навушники
Yamaha EP-E30A
Відео 1Фото 5 |
Yamaha EP-E30A |
|
Підтримка голосових помічників Siri, Google Assistant. Технологи вирівнювання гучності Listening Care.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yamaha 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yamaha.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yamaha EP-E30A
Усі ціни 12 →Навушники Yamaha EP-E30A White | 1 399 грн. |
Наушники YAMAHA EP-E30A BLACK | 1 499 грн. |
Навушники Yamaha EP-E30A Blue | 1 399 грн. |
Навушники Yamaha EP-E30A Black | 1 499 грн. |
Навушники Yamaha EP-E30A Blue | 1 399 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →