Ланцюгова пила Vorskla PMZ 2900/405
Vorskla PMZ 2900/405 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorskla 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorskla.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorskla PMZ 2900/405
Усі ціни 6 →Пила ланцюгова електрична VORSKLA ПМЗ 2900/405 | 3 539 грн. |
Електропила Vorskla ПМЗ 2900/405 | 3 210 грн. |
Пила ланцюгова електрична VORSKLA ПМЗ 2900/405 | 3 113 грн. |
Електропила VORSKLA ПМЗ 2900/405 (Мощість 2900 Вт, Шина 405 мм) Україна | 3 234 грн. |
Пила ланцюгова електрична VORSKLA ПМЗ 2900/405 (пряме розташування двигуна | 3 440 грн. |
Пила ланцюгова електрична VORSKLA ПМЗ 2900/405 | 3 145 грн. |