Нейлер Yato YT-09212
Фото 6 |
Yato YT-09212 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-09212
ПІСТОЛІТ ГВОЗДЕЗАБИВНИЙ ПНЕВМАТИЧНИЙ БАРАБАННИЙ YATO ДЛЯ ГВОЗДІВ 25-57 Х 2 | 9 229 грн. |
Степлер пневматический для гвоздей Yato (YT-09212) | 11 770 грн. |
Цвяхозабивач YATO під цвяхи 25-57 х 2.1-2.3 мм (YT-09212) | 9 421 грн. |
Пневмоцвяхозабивач Барабанний Для Цвяхів 8 Атм YATO YT-09212 | 12 329 грн. |
Пневматичний степлер під цвяхи YATO YT-09212 h= 25-57 мм | 11 770 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →