Будівельний степлер Yato YT-09202
Фото 3 |
Yato YT-09202 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-09202
Степлер пневматический для скоб Yato (YT-09202) | 2 090 грн. |
Yato Степлер пневматический Yato 8 Bar для скоб 25-40 мм 5.7 мм (YT-09202) | 1 777 грн. |
Степлер пневматичний YATO 25-40 х 5.7 мм (YT-09202) | 2 031 грн. |
Пневмостеплер Для Скоб 8 Атм YATO YT-09202 | 2 230 грн. |
Скобозабивач пневматичний YATO YT-09202 | 2 048 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →