Компресор Yato YT-23242 6 л, без акумулятора
Відео 1Фото 8 |
Yato YT-23242 6 л, 2 акумулятора6 л, без акумулятора |
|
У комплекті шланг, пістолет для накачування шин та змінні насадки. Працює від двох акумуляторів
Модель Yato YT-23241 з двома акумуляторами на 3 Агод у комплекті, а модель YT-23242 – без акумулятора та зарядного пристрою в комплекті
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-23242 6 л, без акумулятора
Компресор акумуляторний Yato (YT-23242) | 8 257 грн. |
Автомобільний компресор Yato YT-23242 | 9 310 грн. |
Компресор 6L 36В (корпус) YATO (YT-23242) | 11 499 грн. |
Відеоогляди
Модификації Yato YT-23242
Ціни на Yato YT-23242 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-23241 6 л, 2 акумулятора | від 10 240 грн. | 8 пропозицій | ||
Yato YT-23242 6 л, без акумулятора | від 8 257 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →