Компресор Forte VFL-50 50 л мережа (230 В) (19849)
Відео 6Фото 3 |
Forte VFL-50 |
|
Колеса.
Апарат для виробництва стисненого повітря з пристойною (за мірками бюджетних «гаражних» компресорів) продуктивністю – 420 л/хв (на вході). На ньому встановлені двигун потужністю 2.2 кВт і V-подібна двоциліндрова головка, завдяки яким компресор Forte VFL-50 швидко наповнює стисненим повітрям 50-літровий ресивер і оперативно докачує його при необхідності. На виході з ресивера встановлені реле (з межею спрацьовування на значенні 8 бар), два манометри та повітряний редуктор, що дозволяє регулювати тиск на виході. Апарат має вагу 38 кг і має колісну базу, що забезпечує зручне транспортування обладнання в межах приміщення. Колеса і передня опора прогумовані, щоб компресор не деренчав і підстрибував від вібрації під час роботи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte VFL-50 50 л мережа (230 В)
Усі ціни 25 →Компрессор Forte VFL-50 19849 | 16 587 грн. |
Компрессор масляный Forte VFL-50 (19849) | 11 265 грн. |
FORTE VFL-50 (19849) | 10 186 грн. |
Компрессор Forte VFL-50 | 10 092 грн. |
Компресор FORTE VFL-50 | 18 725 грн. |
ще 20 пропозицій
anonim
2 травня 2021, 19:43
Время работы #
Работаю с покраской. Сколько он может работать бесприрывно что б не перегреть поршня
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →