Плиткоріз Yato YT-3708
Yato YT-3708 600 мм800 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-3708
Плиткорез Yato 800мм (YT-3708) | 5 550 грн. |
Плиткоріз ручний YATO одна направляюча 80cм (YT-3708) | 4 677 грн. |
Yato Плиткорез монорельсовый Yato 800 мм (YT-3708) | 4 440 грн. |
Ручний плиткоріз YATO YT-3708 | 4 299 грн. |
Модификації Yato YT-3708
Ціни на Yato YT-3708 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-3707 | від 3 960 грн. | 4 пропозиції | ||
Yato YT-3708 | від 4 299 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →