Плиткоріз Yato YT-37036
Фото 4 |
Yato YT-37036 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-37036
Плиткорез Yato 600мм (YT-37036) | 4 015 грн. |
Плиткоріз ручний YATO 600мм (YT-37036) | 3 384 грн. |
Yato Плиткорез на подшипниках Yato 600 мм (YT-37036) | 3 292 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →