Плиткоріз TOPEX 16B282
TOPEX 16B282 550 мм650 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPEX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPEX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPEX 16B282
Усі ціни 12 →Плиткоріз TOPEX, зі свердлом для плитки, алюмінієвий, робоча частина 650х1 | 4 264 грн. |
Ручной плиткорез Topex 16B282 | 3 550 грн. |
TOPEX, зі свердлом для плитки, алюмінієвий, робоча частина 650х180 мм (16B | 4 264 грн. |
Плиткоріз Topex зі свердлом для плитки, 650х180 мм, (16B282) | 3 823 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації TOPEX 16B282
Ціни на TOPEX 16B282 |
---|---|---|---|---|
TOPEX 16B281 | від 3 293 грн. | 1 пропозиція | ||
TOPEX 16B282 | від 3 550 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →