Відбійний молоток Yato YT-82007
Відео 1Фото 4 |
Yato YT-82007 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-82007
Усі ціни 7 →Молоток відбійний бензиновий Yato YT-82007 | 15 699 грн. |
Yato Młot Wyburzeniowy Spalinowy 55J YT82007 | 12 400 грн. |
Yato Młot Wyburzeniowy Spalinowy 55J YT82007 | 12 710 грн. |
Yato Młot Wyburzeniowy Spalinowy 55J YT82007 | 13 020 грн. |
Бензомолот HEX-30 (55 Дж) Бетонолом YATO® YT-82007 | 20 858 грн. |
Бензомолот відбійний Yato HEX M30 (P=1.3 кВт/20-55 Дж) 1500 уд/хв (YT-8200 | 19 600 грн. |
Отбойный молоток YATO YT-82007 | 17 600 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →