Каталог   /   Авто та мото   /   Запчастини й електрика   /   Пуско-зарядні пристрої   /   Yato

Пуско-зарядний пристрій Yato YT-83060

Фото - Пуско-зарядний пристрій Yato YT-83060
Yato YT-83060
Тип пристрою
пуско-зарядний пристрій
Тип
трансформаторне
Сумісність з акумуляторами (АКБ)
WET/EFB (Lead-Acid)
Напруга акумуляторів
12 В
24 В
Номінальний пусковий струм
300 А
Піковий пусковий струм
600 A
Мін. сила струму при зарядці
7.5 А
Макс. сила струму при зарядці
27 А
Регулювання сили струму
3 режими
Ємність акумулятора, що заряджається 12В
20 – 600 Агод
Функції та можливості
амперметр
Джерело живлення
230 В
Потужність (заряд)
1150 Вт
Вага
15 кг
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Як вибрати пусковий пристрій (бустер) для автомобіляКритерії вибору авто-бустера для швидкого запуску двигуна та зручності вдома

Купити Yato YT-83060

Усі ціни 6 →

Пристрій пуско-зарядний Yato YT-83060

- Вага брутто (кг) 16.0000 - Максимальний струм зарядки [А] 240 - Типи підтримуваних акумуляторів Мокрий - Діапазон в... щеимірювання [V] 12-24 - Рекомендована ємність батареї [Аг] 20-600 - Живлення 230 В Випрямляч для зарядки акумулятора з функцією полегшення пуску двигуна. Підтримує акумулятори ємністю від 20 Ач до 600 Ач. Максимальний пусковий струм для 12-вольтних акумуляторних батарей становить 300 А, для напруги 24 V 240 А.
Motoblok.bizЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Під замовлення
Поскаржитись
9 660 грн.

ПУСКО-ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ ДЛЯ АКУМУЛЯТОРІВ YATO, 12/24 В, 40-240 А, 20-600 АГОД, 230 В YT-83060

Вага брутто (кг) 16.0000 Максимальний струм заряджання [А] 240 Типи акумуляторів, що підтримуються Мокрий Діапазон вимірюванн... щея [V] 12-24 Рекомендована ємність батареї [Ач] 20-600 Харчування 230 В Випрямляч для заряджання акумулятора з функцією полегшення пуску двигуна. Підтримує акумулятори ємністю від 20 Ач до 600 Ач. Максимальний пусковий струм для 12-вольтних акумуляторів становить 300 А, для напруги 24 V 240 А.
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
11 500 грн.

YATO Пускозарядний пристрій YATO YT-83060 Red 12/24 В 40-240 А 20-600 Аh 230 В

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
9 299 грн.

Пуско-зарядний пристрій YATO акумулятор 12/24В, 40-240 А, 20-600 А·год, 230 В (YT-83060)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
10 978 грн.

Пускозарядний Пристрій Для Авто (12-24 В) 20-600 Ач YATO (YT-83060)

Маркетплейс: Rozetka.ua  SPEC-TOOL З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
12 285 грн.

Пуско-зарядний пристрій YATO для акумуляторів (YT-83060)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Harden Shop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
10 915 грн.

Динаміка цін на Yato YT-83060

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна