Пусковий пристрій Yato YT-83081
Відео 10Фото 9 |
Yato YT-83081 |
|
Бустер-павербанк із вбудованою літій-полімерною батареєю на 9000 мАгод. Джамп-стартер Yato YT-83081 послужить вірним рішенням для забезпечення пуску силових агрегатів транспортних засобів з акумулятором, що сів. Пристрій підходить для реінкарнації АКБ з робочою напругою 12 В, які встановлюються в підкапотному просторі легковиків та на борту мотоциклетної техніки. У номінальному режимі бустер видає пусковий струм 200 А, на піку цей показник короткочасно збільшується до 400 А.
Друге амплуа моделі – портативна батарея для заряджання мобільних гаджетів. Таку можливість надають два порти USB A з параметрами напруги та струму 5 В/3.5 А. Провід з поширеними конекторами для зарядки смартфонів та планшетів входить до штатної комплектації бустера. Також пристрій комплектується кабелями із затискачами типу «крокодили», мережевим блоком живлення та зарядником у гніздо автоприкурювача. На одному з бічних торців корпусу мобільного джамп-стартера розміщено вбудований ліхтарик із функцією подачі сигналу SOS. На повну процедуру зарядки власної акумуляторної батареї бустер витрачає близько 3 годин.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Купити Yato YT-83081
Усі ціни 15 →Автономний пуско-зарядний пристрій Yato YT-83081 | 3 136 грн. |
Пусковий портативний пристрій YATO YT-83081 | 3 099 грн. |
Пусковое устройство Yato (YT-83081) | 3 060 грн. |
Пуско-зарядний пристрій YATO Power bank 12В 200А, 9000 мАг (YT-83081) | 3 659 грн. |
Автономний пусковий пристрій (бустер) YATO YT-83081 | 3 275 грн. |