Пилосос
Yato YT-85680
Відео 1Фото 10 |
Yato YT-85680 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-85680
Пылесос аккумуляторный Yato (YT-85680) - без аккумулятора и зарядного устр | 2 500 грн. |
Пилосос акумуляторний Yato YT-85680 (без АКБ та ЗП) | 2 065 грн. |
Пилосос акумуляторний YATO 18 В 0.5 л 2 подовжувача та насадки (БЕЗ АКБ) [ | 3 208 грн. |
Акумуляторний Пилосос 18 В YATO (БЕЗ АКУМУЛЯТОРА) YT-85680 | 2 652 грн. |
Пилосос для автомобіля c фільтром без батареї Yato YT-85680 | 2 450 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →