Зрошувач Yato YT-8991
Yato YT-8991 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-8991
Усі ціни 6 →Дождеватель круговой импульсный Yato (YT-8991) | 385 грн. |
Зрошувач обертовий 8-режимний Yato 1/2" | 374 грн. |
Зрошувач обертовий 8-режимний YATO на підставці до шлангу 1/2" ABS-пластик | 374 грн. |
Дощувач на 8 Функцій 1/2" YATO (YT-8991) | 464 грн. |
Зрошувач обертовий 8-режимний YATO до шлангу 1/2" (YT-8991) | 329 грн. |
Зрошувач круговий 8-режимний YATO YT-8991 на підставці, до шлангу 1/2", AB | 385 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →