Зрошувач Yato YT-8987
Yato YT-8987 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-8987
Дождеватель круговой импульсный Yato (YT-8987) | 286 грн. |
Зрошувач обертовий 3-сторонній Yato 1/2" на кілку | 286 грн. |
Поливалка Для Городу на Штанзі 1/2", 24 м YATO (YT-8987) | 362 грн. |
Зрошувач обертовий 3-сторонній YATO до шлангу 1/2" (YT-8987) | 244 грн. |
Розпилювач круговий на піку до шлангу 1/2" YATO (YT-8987) | 286 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →