Рюкзак Yes Roll-top T-61 18 л
Відео 1Фото 9 |
Yes Roll-top T-61 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yes 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yes.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yes Roll-top T-61 18 л
Усі ціни 22 →Рюкзак міський Yes Roll-top T-61 Viola, бузковий (557194) | 1 305 грн. |
Рюкзак городской Yes Roll-top T-61 "Blue moon" (557360) | 1 245 грн. |
Рюкзак міський Yes Roll-top T-61 "Viola" (557194) | 1 310 грн. |
Рюкзак шкільний Yes Roll-top T-61 Summer flowers (557307) | 1 318 грн. |
Yes Roll-top T-61 Viola (557194) Roll-top T-61 Viola (557194) | 1 062 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →