Рюкзак Yes ST-16 Infinity 18.5 л
Фото 8 |
Yes ST-16 Infinity |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yes 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yes.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yes ST-16 Infinity 18.5 л
Усі ціни 59 →Рюкзак молодіжний Yes ST-16 Infinity, пудровий (558496) | 1 379 грн. |
Рюкзак молодежный Yes ST-16 Infinity wet stone (555052) | 1 321 грн. |
Рюкзак YES ST-16 Infinity(558497) | 1 380 грн. |
Рюкзак шкільний Yes ST-16 Infinity dark blue (555046) | 1 387 грн. |
Рюкзак шкільний Yes ST-16 Infinity deep black (555042) 555042 | 940 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →