Рюкзак Yes Roll-top T-77 16 л
Відео 2Фото 9 |
Yes Roll-top T-77 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yes 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yes.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yes Roll-top T-77 16 л
Усі ціни 6 →Рюкзак городской Yes Roll-top T-77 "Blue anthracite" (557430) | 1 514 грн. |
Рюкзак YES Roll-top T-77 Green anthracite | 1 373 грн. |
Рюкзак городской Yes Roll-top T-77 "Grey anthracite" (557433) | 1 514 грн. |
Рюкзак YES Roll-top T-77 Grey anthracite | 1 373 грн. |
Рюкзак міський Roll-top T-77 Green Anthracite 40х29.5х13 см 17.5 л | 1 850 грн. |
Рюкзак підлітковий для хлопчика YES 557433 Графітовий (2000990447494) | 749 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →