Рюкзак Yes T-93 Roll 27 л (558422)
Фото 3 |
Yes T-93 Roll |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yes 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yes.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yes T-93 Roll 27 л
Усі ціни 12 →Рюкзак молодіжний Yes T-93 Roll, сірий з чорним (558422) | 1 681 грн. |
Рюкзак молодежный Yes T-93 Roll серый-черный (558422) | 1 573 грн. |
Рюкзак молодежный YES T-93 "Roll" серый/черный | 1 680 грн. |
Рюкзак шкільний Yes T-93 Roll (558422) | 1 536 грн. |
Рюкзак шкільний Yes T-93 Roll (558422) 558422 | 1 227 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →